Profil spoločnosti

COMET Solution, s.r.o. je moderná a dynamická IT spoločnosť zameraná na vývoj a správu informačných systémov s dôrazom na komplexnú starostlivosť o zákazníkov. S postupujúcou informatizáciou a narastajúcou závislosťou od IT technológií sú spoločnosti čoraz zraniteľnejšie a citlivejšie aj na problémy s funkčnosťou IT. Aj krátkodobé výpadky môžu mať za následok narušenie chodu firemných procesov, stratu imidžu u klientov a v neposlednom rade aj finančné škody.

Ciele spoločnosti

Našim cieľom je zabezpečiť pre zákazníkov IT služby (Správa IT, Outsourcing IT, Správa PC, počítačových sietí a serverov) a softvérové služby (Tvorba webstránok, Webdesign, Administrácia stránok, Softvér na zakázku). Pre našich zákazníkov zabezpečujeme efektívne využívanie IT technológii s dôrazom na minimalizáciu rizika prípadného zlyhania a úsporu nákladov.

Preto sme si vytýčili dva hlavné ciele:

  • Spokojnosť zákazníka – Naša dlhoročná skúsenosť je taká, že dôvera medzi nami a klientom je budovaná potupne a s rokmi narastá. Toto zaväzuje našu spoločnosť k tomu, aby sme zákazníkovi poskytli moderné technológie, flexibilné služby a kvalitnú podporu, nakoľko s klientmi budujeme dlhodobé vzťahy. Preto každé želanie či problém našich zákazníkov má u nás tu najvyššiu prioritu.
  • Kvalita – Naša spoločnosť vyberá kvalitné produkty od značiek, ktoré sú etablované a ich spoľahlivosť je preverená časom a skúsenosťami, takisto náš softvér prechádza hĺbkovým auditom a testami, kým je dodaný zákazníkovi. Keďže filozofia našej spoločnosti je založená na dlhodobom partnerstve, my sami máme eminentný záujem o to, aby zákazník získal spoľahlivý produkt, či už sa jedná o hardvér alebo softvér.

Starostlivosť o zákazníka

V našej spoločnosti pracujú vzdelaní a zanietení ľudia, pre ktorých je sledovanie moderných trendov a postupov v IT záľubou a nie pracovnou povinnosťou. Náš tím je schopný poskytnúť odbornú pomoc aj telefonicky či pomocou vzdialenej správy a skrátiť tak čas potrebný na vyriešenie problému.

Spokojný zákazník je pre nás úspechom!